Všetky kategórie
ENEN
NÁŠ PRÍBEH

Smith Deng, zakladateľ Champion Fireworks, ju založil v roku 2005. Predtým pracoval v odvetví ohňostrojov viac ako 10 rokov. Vďaka svojej láske k ohňostrojom a bohatým skúsenostiam s výrobou ohňostrojov viedol Smith majstrovský ohňostroj úplne vpred. Teraz sa stala jedným z najlepších dodávateľov ohňostrojov v Liuyang, Čína, ktorá má 6 spoločných podnikov a viac ako 80 stabilných kooperatívnych tovární, vyváža ohňostroje do viac ako 30 krajín.

NAŠA KULTÚRA

Champion Fireworks rešpektuje individuálny kariérny rozvoj každého zamestnanca a robí z každého zamestnanca elitu v odvetví ohňostrojov. Zaviazali sme sa vytvárať najlepší dodávateľský reťazec ohňostrojov, poskytovať zákazníkom vysokokvalitné a lacné ohňostrojové produkty a dosahovať dlhodobú stabilitu a obojstranne výhodný vzťah.

NAŠE FAKTORY

90 % tovární na výrobu ohňostrojov majstrov sú veľké továrne triedy A alebo B, čo znamená zabezpečenie kvality a rýchle dodanie. Naše továrne pokrývajú hlavné oblasti výroby ohňostrojov v Číne vrátane Liuyang, Liling, Shangli a Wanzai a dodávajú zákazníkom najširší sortiment ohňostrojov.

bt1
bt2
bt3
bt4
bt5
bt6

NAŠE OSVEDČENIE

VITAJTE NA NÁVŠTEVE ŠAMPIÓNSKÉHO OHŇOSTROJU

Váš spoľahlivý dodávateľ ohňostrojov v Liuyang, Čína
Konkurenčná cena / stabilná vysoká kvalita / prispôsobené balenie / včasné dodanie

VITAJTE NA NÁVŠTEVE ŠAMPIÓNSKÉHO OHŇOSTROJU

Horúce kategórie